ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Коледж радіоелектроніки випускає молодших спеціалістів за наступними спеціальностями:

 


Галузь знань:
„ Інформаційні технології “
(Information technologies)
Спеціальність: 123
„ Комп’ютерна інженерія ”
(Computer engineering)
(база 9 класів)

    Фахівці спеціальності мають професійну підготовку в галузі комп'ютерних систем та мереж загального і спеціального призначення, їх системного програмного забезпечення, засобів захисту інформації.

    Здобувши освіту за спеціальністю "Комп’ютерна інженерія", ви зможете отримати престижну роботу в сучасному світі інформаційних технологій, у будь-якій сфері ІТ-галузі: на державних і приватних підприємствах, у різних установах всіх видів економічної діяльності, в сферах комп’ютерного програмування, надання інформаційних послуг, ремонту та обслуговуванню комп’ютерних систем і мереж.

Видео YouTube


Галузь знань:
„ Електроніка та телекомунікації “
(Electronics and telecommunications)
Спеціальність: 171
„ Електроніка”
(
Electronics)
(база 9 класів)
    Студенти спеціальності "Електроніка" отримують знання з конструювання, виготовлення і технічного обслуговування різноманітної сучасної побутової техніки. Спеціалісти цього профілю, отримавши освіту в нашому навчальному закладі, можуть працювати в різних сферах електронної галузі, на підприємствах з виробництва, реалізації, експлуатації та ремонту радіоелектронної техніки й електронної апаратури світового рівня.

    Інтенсивний розвиток та широке впровадження електронного устаткування в усі сфери виробництва, сфери послуг, засобів зв‘язку, у побут вимагають якісного та кваліфікованого обслуговування, яке зможуть надати випускники цієї спеціальності.

Видео YouTube

Галузь знань:
„ Електроніка та телекомунікації “
(Electronics and telecommunications)
 Спеціальність: 172
„ Телекомунікації та радіотехніка ”
(Telecommunications and Radio Engineering)
(база 9 класів)

    Спеціальність надає можливість працювати з технічним обладнанням передачі різних видів інформації за допомогою радіотехнічних засобів через телефонні, супутникові, комп‘ютерні мережі.

    Випускники нашого коледжу спеціальності "Телекомунікації та радіотехніка" можуть працювати з телекомунікаційними процесорами каналів зв'язку, комп’ютерним та програмним забезпеченням, керувати телекомунікаційними локальними та глобальними мережами.

Видео YouTube

 

 

      Якщо ви відчуваєте потяг до сучасних технологій у сфері комп’ютерної інженерії, електроніки, телекомунікацій та радіотехніки, маєте професійні і життєві амбіції, прагнете розкрити у всіх сферах студентського життя (самоврядування, спорт, художня самодіяльність) і, безумовно, здобути престижну спеціальність, то саме на вас чекає коледж радіоелектроніки!

НАШ КОЛЕДЖ – ВАШЕ НАДІЙНЕ МАЙБУТНЄ!


Перелік документів, необхідних для вступу

Термін навчання в коледжі: на базі 9 класів – 3р. 10 міс., на базі 11 класів - 2р.10 міс.

Адреса та інші контакти

Слід здійснити вхід, щоб додати видимі лише для вас ґаджети