172 Телекомунікації та радіотехніка

































Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж











































Список рекомендованих




































Форма навчання:

Денна



Освітньо кваліфікаційний рівень:

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти



Структурний підрозділ:




Шифр та назва напряму:

172

Телекомунікації та радіотехніка



Шифр та назва спеціальності:

172

Телекомунікації та радіотехніка



Спеціалізація:




Хвиля:

1





















































Бюджет





















































Поза конкурсом





































пп

№ особової
справи

ПІБ

Конкурсний бал

ПК

ЦП

ПЧ

СБ

Пріоритет


1

ТР-146-16

Булигін Михайло Іванович

21,6

так




-1





























2

ТР-161-16

Кушніренко Владислав Олександрович

19,3

так




-1





























3

ТР-147-16

Міхальов Максим Юрійович

18,4

так




-1










































За конкурсом





































пп

№ особової
справи

ПІБ

Конкурсний бал

ПК

ЦП

ПЧ

СБ

Пріоритет


1

ТР-53-16

Чурілова Дар`я Артурівна

27,7





-1





























2

ТР-65-16

Панкратьєв Віталій Сергійович

27,03





-1





























3

ТР-67-16

Протас Олександр Ярославович

27





-1





























4

ТР-76-16

Тагієв Рустам Дадашович

24,9





-1





























5

ТР-84-16

Вітрук Артур Вадимович

24,8





-1





























6

ТР-98-16

Семенов Олександр Петрович

24,8





-1





























7

ТР-130-16

Кирдан Олексій Володимирович

24,8





-1





























8

ТР-49-16

Колотушко Євгенія Валентинівна

24,6





-1





























9

ТР-114-16

Лі Денис Вікторович

24,5





-1





























10

ТР-10-16

Богомолова Юлія Андріївна

24,3





-1





























11

ТР-80-16

Полтавцева Єва Володимирівна

24,23





-1





























12

ТР-149-16

Сетер Андрій Сергійович

24,12





-1





























13

ТР-108-16

Підстрела Олексій Іванович

24,1





-1





























14

ТР-154-16

Малишко Денис Сергійович

24,1





-1





























15

ТР-35-16

Пономаренко Анатолій Валерійович

24





-1





























16

ТР-62-16

Куліковський Максим Миколайович

24





-1





























17

ТР-99-16

Черненко Кирило Іванович

23,7





-1





























18

ТР-57-16

Лацуєв Дмитро Олегович

23,6





-1





























19

ТР-38-16

Ромець Юрій Володимирович

23,57



так


-1





























20

ТР-166-16

Ладан Валентин Олександрович

23,52





-1





























21

ТР-127-16

Олійник Вадим Олегович

23,2





-1





























22

ТР-69-16

Гулякін Едуард Віталійович

23,1





-1





























23

ТР-162-16

Зінько Олександр Юрійович

23





-1





























24

ТР-52-16

Сіренко Дмитрій Віталійович

22,9





-1





























25

ТР-72-16

Карпов Роман Олексійович

22,8





-1





























26

ТР-95-16

Старина Іван Вадимович

22,8





-1





























27

ТР-19-16

Дригола Денис Олегович

22,7





-1





























28

ТР-150-16

Ягудін Артур -

22,4





-1





























29

ТР-126-16

Лінський Юрій Юрійович

22,34





-1





























30

ТР-22-16

Юрченко Данило Андрійович

22,3





-1





























31

ТР-27-16

Повишев Максим Сергійович

22,24





-1





























32

ТР-26-16

Головня Анастасія Андріївна

22





-1





























33

ТР-101-16

Задорожній Олег Вадимович

22





-1





























34

ТР-106-16

Блинов Владислав Костянтинович

21,9





-1





























35

ТР-64-16

Дорошенко Микита Романович

21,84





-1





























36

ТР-60-16

Олещук Дмитро Олексійович

21,7





-1





























37

ТР-59-16

Тангамян Сергій Григорійович

21,2





-1





























38

ТР-102-16

Посунько Андрій Сергійович

21,2



так


-1





























39

ТР-144-16

Щогла Дмитро Анатолійович

21,2





-1





























40

ТР-86-16

Журик Микита Сергійович

21





-1





























41

ТР-163-16

Храмцов Тарас Дмитрович

20,92





-1





























42

ТР-141-16

Пільгун Данило Віталійович

20,9





-1





























43

ТР-20-16

Пільгуй Микита Сергійович

20,8





-1





























44

ТР-37-16

Біленький Тихон Сергійович

20,72





-1





























45

ТР-25-16

Сарман Ольга Володимирівна

20,6





-1





























46

ТР-30-16

Вербинець Микита Павлович

20,16





-1





























47

ТР-119-16

Поляков Ростислав Євгенович

20,16





-1





























48

ТР-145-16

Гнедько Тимур Олегович

20





-1





























49

ТР-152-16

Гуков Іван Володимирович

20





-1





























50

ТР-28-16

Булькевич Богдан Олегович

19,9





-1





























51

ТР-88-16

Трусевич Денис Андрійович

19,9





-1





























52

ТР-42-16

Попов Максим Аркадійович

19,7





-1





























53

ТР-155-16

Бардаченко Ілля Вячеславович

19,6





-1





























54

ТР-142-16

Бермес Іван Віталійович

19,48





-1





























55

ТР-51-16

Дівас Катерина Олександрівна

19,4





-1





























56

ТР-05-16

Радченко Олексій Євгенійович

19,2





-1





























57

ТР-21-16

Филюк Микола Миколайович

19,13





-1





























Контракт





















































За конкурсом





































пп

№ особової
справи

ПІБ

Конкурсний бал

ПК

ЦП

ПЧ

СБ

Пріоритет


1

ТР-165-16

Блищик Дмитро Вікторович

23,1





-1





























2

ТР-157-16

Черевик Валерій Костянтинович

19,54





-1





























3

ТР-94-16

Вересов Олексій Олександрович

18,7





-1





























4

ТР-134-16

Щусь Владислав Миколайович

18,4





-1





























5

ТР-156-16

Васецький Анар Олегович

17





-1



Comments