„Комп’ютерна інженерія“ 5.05010201


Рейтинговий список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на спеціальність „Комп’ютерна інженерія“ 5.05010201





Прізвище, імя, по батькові Рей-тинг Наявність оригіналів документів

Вступники, які рекомендовані на першочергове зарахування

1 Клочко Нікіта Олександрович 27,3 Оригінал

Вступники, які рекомендовані до зарахування за конкурсом

2 Руксов Євгеній Вікторович 32,8 Оригінал
3 Демченко Олег Петрович 29,5 Копія
4 Падафа Неллі Євгенієвна 29,1 Оригінал
5 Заєць Марина Сергіївна 28,8 Оригінал
6 Шевченко Ілля Віталієвич 28,6 Оригінал
7 Єкатеринін Єгор Володимирович 28,5 Оригінал
8 Назаренко Ростислав Дмитрович 28,3 Копія
9 Скорняков Микита Дмитрович 28,1 Оригінал
10 Кривченко Павло Сергійович 28,1 Оригінал
11 Ожиєнко Євген Олександрович 28,1 Оригінал
12 Разінькін Антон Ігорович 28 Оригінал
13 Мироненко Ігор Ігоревич 28 Оригінал
14 Сніжков Костянтин Олексійович 27,2 Оригінал
15 Зінкевич Владислав Юрієвич 27,1 Копія
16 Ніколаєнко Артем Віталієвич 27 Оригінал
17 Тітов Владислав Андрійович 27 Оригінал
18 Самуха Дмитро Сергійович 26,9 Оригінал
19 Ткаченко Артем Олександрович 26,8 Оригінал
20 Джікія Вероніка Сергіївна 26,7 Оригінал
21 Парфесюк Антон Васильович 26,7 Оригінал
22 Карпенко Роман Сергійович 26,7 Оригінал
23 Стаценко Богдан Юрієвич 26,5 Оригінал
24 Рябовол Ілля Дмитрович 26,3 Копія
25 Войцеховський Гліб Владиславович 26,1 Оригінал
26 Бойко Владислав Ігорович 26 Оригінал
27 Гришай Ростислав Миколайович 25,8 Оригінал
28 Биковець Аліна Дмитрівна 25,5 Оригінал
29 Голей Руслан Артемович 25,4 Оригінал
30 Носуль Олег Павлович 25,1 Оригінал
31 Середоха Владислав Ярославович 25,1 Оригінал
32 Мажура Роман Олександрович 25 Оригінал
33 Котовенко Денис Євгенович 25 Оригінал
34 Валеріанов Владислав Валерієвич 24,8 Оригінал
35 Кравченко Єгор Васильович 24,6 Оригінал
36 Подорожний Владислав Олександрович 23,9 Оригінал
37 Хрущ Богдан Юрійович 23,9 Оригінал
38 Селіванов Олексій Леонідович 23,8 Оригінал
39 Коротков Владислав Сергійович 23,8 Оригінал
40 Сміщенко Антон Олександрович 23,8 Оригінал
41 Спицький Роман Адрійович 23,6 Оригінал
42 Ємельянов Герман Андрійович 23,5 Оригінал
43 Фігура Микита Вячеславич 23,2 Оригінал
44 Ягодка Станіслав Валерійович 22,9 Оригінал
45 Сергіїв Сергій Сергійович 22,8 Оригінал
46 Данілко Андрій Вячеславовоич 22,5 Копія
47 Бабак Ярослав Дмитровичс 22,5 Оригінал
48 Каінов Дмитро Романович 22,4 Оригінал
49 Марченко Станіслав Володимирович 22,4 Копія
50 Кизилов Сергій Олегович 22,3 Оригінал





Вступники, які будуть рекомендовані на зарахування на спецільності 2-го і 3-го пріорітетів або на спеціальність 1-го пріорітету, після появи вакантних місць





51 Нестеренко Богдан Сергійович 22,2 Оригінал
52 Музика Вячеслав Володимирович 21,6 Оригінал
53 Гончаренко Микита Олегович 21,4 Оригінал
54 Бражник Роман Дмитрович 21,4 Оригінал
55 Олійник Ігор Костянтинович 21,4 Копія
56 Лимар Кирило Максимович 21 Копія
57 Савків Костянтин Володимирович 21 Копія
58 Цимбал Станвслав Олексійович 20,9 Оригінал
59 Митников Іван Дмитрович 20,8 Оригінал
60 Кабачинський Родіон Сергійович 20,5 Копія
61 Моржаков Іван Родіонович 20,5 Оригінал
62 Шишов Гліб Русланович 20,3 Оригінал
63 Зуєнко Микита Олександрович 20 Оригінал
64 Клешня Ігор Олексійович 19,7 Копія
65 Новіков Артем Сергійович 18,6 Копія
66 Олійник Владислав Андрійович 18,4 Оригінал
67 Нефьодов Єгор Вадимович 18,3 Копія
68 Садовський Антон Олександрович 16,8 Копія
Comments