„Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв“ 5.05090101


Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на спеціальність „Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв“ 5.05090101

Прізвище, імя, по батькові Рей-тинг Наявність оригіналів документів

Вступники, які рекомендовані на першочергове зарахування

1 1.Куц Святослав Сергійович 17,60 Оригінал
2 2.Халява Сергій Андрійович 22,4 Оригінал

Вступники, які рекомендовані до зарахування за конкурсом

3 Похвалитий Данііл Володимирович 28,6 Оригінал
4 Халік Олександрович Владиславович 27,1 Копія
5 Бичков Станіслав Сергійович 27 Оригінал
6 Тонконог Григорій Генадієвич 25,6 Оригінал
7 Стеценко Микита Вячеславович 23,4 Оригінал
8 Гнеленко Дмитро Владиславович 23 Оригінал
9 Кутуров Микита Сергійович 21,1 Оригінал
10 Хорошун Данило Ігоревич 20 Оригінал
11 Лудчак Владислав Михайлович 19,8 Оригінал
12 Огнівець Данило Євгенович 19,4 Оригінал
13 Кірсанов Іван Михайлович 19 Оригінал
14 Кременчутский Марян Іванович 18,7 Оригінал
15 Федорець Володимир Володимирович 18,4 Оригінал
16 Бондаренко Сергій Віталієвич 18,3 Оригінал
17 Дробот Марія Павлівна 17,9 Оригінал
18 Пермяков Ярослав Ігоревич 17,3 Оригінал
19 Новицький Ян Юрійович 17 Оригінал
20 Чаусов Микита Віталієвич 15,6 Оригінал





Вступники, які будуть рекомендовані на зарахування на спецільності 2-го і 3-го пріорітетів або на спеціальність 1-го пріорітету, після появи вакантних місць






Свистунов Дмитро Дмитрович 14,2 Оригінал

Марущенко Данило Денисович 13,8 Оригінал





Вступники, які будуть рекомендовані на зарахування, після появи вакантних місць від спеціальностей 1-го пріорітету


Нестеренко Богдан Сергійович 22,2 Копія

Цимбал Станвслав Олексійович 20,9 Оригінал

Митников Іван Дмитрович 20,8 Оригінал

Кабачинський Родіон Сергійович 20,5 Копія

Моржаков Іван Родіонович 20,5 Оригінал

Шишов Гліб Русланович 20,3 Оригінал

Зуєнко Микита Олександрович 20 Оригінал

Клешня Ігор Олексійович 19,7 Копія

Олійник Владислав Андрійович 18,4 Оригінал





Зонін Віталій Михайлович 17,3 Оригінал

Кішко Сергій Олександрович 17 Копія





Вступники, які будуть рекомендовані на зарахування, після появи вакантних місць від спеціальностей 2-го пріорітету


Музика Вячеслав Володимирович 21,6 Оригінал

Бражник Роман Дмитрович 21,4 Оригінал

Лимар Кирило Максимович 21 Копія

Савків Костянтин Володимирович 21 Копія

Садовський Антон Олександрович 16,8 Копія





Вступники, які рекомендовані до зарахування за контрактом


Федоров Денис Вадимович 21,5 Оригінал

Шаповал Віктор Сергійович 21,5 Копії

Кірхмєєр Дмитро Костянтинович 14 Оригінал
Comments