171 Електроніка

































Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж











































Список рекомендованих




































Форма навчання:

Денна



Освітньо кваліфікаційний рівень:

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти



Структурний підрозділ:

Відділення Радіозв'язку



Шифр та назва напряму:

171

Електроніка



Шифр та назва спеціальності:

171

Електроніка



Спеціалізація:




Хвиля:

1





















































Бюджет





















































За конкурсом





































пп

№ особової
справи

ПІБ

Конкурсний бал

ПК

ЦП

ПЧ

СБ

Пріоритет


1

ЕА-52-16

Мачковський Дмитро Валентинович

30





-1





























2

ЕА-73-16

Заблоцький Вячеслав Вікторович

29.6





-1





























3

ЕА-36-16

Тімченко Артем Вадимович

29.4





-1





























4

ЕА-94-16

Корнійченко Богдан Віталійович

29.2





-1





























5

ЕА-74-16

Кардель Данило Ігорович

28.5





-1





























6

ЕА-80-16

Шакович Олександр Дмитрович

28.5





-1





























7

ЕА-07-16

Ковальчук Анастасія Анатоліївна

27.3





-1





























8

ЕА-93-16

Мельниченко Ігор Володимирович

27.3





-1





























9

ЕА-42-16

Бутін Артур Олексійович

27





-1





























10

ЕА-06-16

Волошин Сергій Сергійович

26.5





-1





























11

ЕА-96-16

Ісаков Артем Володимирович

26.2





-1





























12

ЕА-58-16

Гаркуша Роман Олександрович

25.7





-1





























13

ЕА-13-16

Зозуля Назар Сергійович

25.6





-1





























14

ЕА-70-16

Кухарук Павло Костянтинович

25.5





-1





























15

ЕА-14-16

Кофанов Кирило Андрійович

25.3





-1





























16

ЕА-34-16

Федоренко Максим Вадимович

25.1





-1





























17

ЕА-90-16

Ігнатюк Данило Сергійович

24.9





-1





























18

ЕА-47-16

Максюта Ростислав Олегович

24.88





-1





























19

ЕА-30-16

Новичек Олександр Олексійович

24.6





-1





























20

ЕА-15-16

Ішимніков Євгеній Васильович

24.4





-1





























21

ЕА-27-16

Савчук Валентин Валентинович

24.36





-1





























22

ЕА-112-16

Димура Євгеній Олександрович

24.1





-1





























23

ЕА-16-16

Журбін Олександр Олегович

24





-1





























24

ЕА-01-16

Горбун Дмитро Анатолійович

23





-1





























25

ЕА-67-16

Гасенко Данііл Дмитрович

22.6





-1



Comments