Приймальна комісія
Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Коледж радіоелектроніки випускає молодших спеціалістів за наступними спеціальностями:

Галузь знань:

„ Інформаційні технології “

(Information technologies)

Спеціальність: 123

„ Комп’ютерна інженерія ”

(Computer engineering)

(база 9 класів)


Фахівці спеціальності мають професійну підготовку в галузі комп'ютерних систем та мереж загального і спеціального призначення, їх системного програмного забезпечення, засобів захисту інформації.

Здобувши освіту за спеціальністю "Комп’ютерна інженерія", ви зможете отримати престижну роботу в сучасному світі інформаційних технологій, у будь-якій сфері ІТ-галузі: на державних і приватних підприємствах, у різних установах всіх видів економічної діяльності, в сферах комп’ютерного програмування, надання інформаційних послуг, ремонту та обслуговуванню комп’ютерних систем і мереж.

Галузь знань:

„ Електроніка та телекомунікації “

(Electronics and telecommunications)

Спеціальність: 172

„ Телекомунікації та радіотехніка ”

(Telecommunications and Radio Engineering)

(база 9 класів)

Спеціальність надає можливість працювати з технічним обладнанням передачі різних видів інформації за допомогою радіотехнічних засобів через телефонні, супутникові, комп‘ютерні мережі.

Випускники нашого коледжу спеціальності "Телекомунікації та радіотехніка" можуть працювати з телекомунікаційними процесорами каналів зв'язку, комп’ютерним та програмним забезпеченням, керувати телекомунікаційними локальними та глобальними мережами.

Галузь знань:

„ Електроніка та телекомунікації “

(Electronics and telecommunications)

Спеціальність: 171

„ Електроніка”

(Electronics)

(база 9 класів)

Студенти спеціальності "Електроніка" отримують знання з конструювання, виготовлення і технічного обслуговування різноманітної сучасної побутової техніки. Спеціалісти цього профілю, отримавши освіту в нашому навчальному закладі, можуть працювати в різних сферах електронної галузі, на підприємствах з виробництва, реалізації, експлуатації та ремонту радіоелектронної техніки й електронної апаратури світового рівня.

Інтенсивний розвиток та широке впровадження електронного устаткування в усі сфери виробництва, сфери послуг, засобів зв‘язку, у побут вимагають якісного та кваліфікованого обслуговування, яке зможуть надати випускники цієї спеціальності.

Якщо ви відчуваєте потяг до сучасних технологій у сфері комп’ютерної інженерії, електроніки, телекомунікацій та радіотехніки, маєте професійні і життєві амбіції, прагнете розкрити у всіх сферах студентського життя (самоврядування, спорт, художня самодіяльність) і, безумовно, здобути престижну спеціальність, то саме на вас чекає коледж радіоелектроніки!

НАШ КОЛЕДЖ – ВАШЕ НАДІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

Перелік документів, необхідних для вступу

Термін навчання в коледжі: на базі 9 класів – 3р. 10 міс., на базі 11 класів - 2р.10 міс.

Адреса та інші контакти