Прийом 2018

Приймальна комісія працює:

Понеділок - П“ятниця: 9:00 — 18:00,

Субота - Неділя 9:00 — 15:00

Адреса та телефони:

Контакти

Якщо я не встиг отримати паспорт, чи можу я подати свідоцтво про народження?

Як виняток МОН дозволило керівникам коледжів та технікумів, що готують молодших спеціалістів на основі 9-ти класів, самим давати дозволи на прийом документів від вступників на підставі свідоцтва про народження.


Свідоцтво про народження можуть подавати тільки особи, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2018 року. Інші вступники подають документ, що посвідчує особу. Повний перелік таких документів наведено в Статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр».

Також дивіться Роз`яснення щодо дій при відсутності паспорту